Kulturë Më shumë

Me 13 gusht “Nata e diasporës” në Krajë

Prej tvteuta10:19, 11 Gusht 2019

Me datë 13 gusht , shoqata atdhetare “Kraja”  organizon manifestimin “Nata e diasporës “ . Manifestimi fillon në orën 20.00 në Krajë, dhe të pranishmit do të kenë mundësi të argëtohen me pjesë muzikore nga artistë të njohur të skenës muzikore shqiptare si: Nikollë Nikprelaj, Myzafer Koliqi, Vesel Pelinku, Blerim Marshiqi e të tjerë. Shoqata “Kraja” fton të gjithë që të jenë pjesë e këtij manifestimi madhështor. Mirësevini!

  • 1

    Radio