Aktuale Më shumë

Marin Meksi në takim me Abazoviq

Prej tvteuta16:30, 26 Korrik 2022

Me ftese te Kryeministrit te Malit te Zi, Abazoviq. Kampioni Mbarekombetar dhe i Botes ne Bodybuilding z.Marin Meksi u prit dhe u nderua sot nga Kryeministri Dritan Abazoviq ne Podgorice se bashku dhe me tre Kampionet e Ballkanit qe jane po nga Shqiperia, perkatesisht atletet Bruni Nuho, Irdi Kashari dhe Ledian Bardhi.

Te pranishem ne kete nderim te cilet u vleresuan maksimalisht per punen e bere ishin dhe Sekretari i Pergjithshem i Federates se Bodybuilding&Fitness te Shqiperise z.Rando Kukeli si dhe ai i Kosoves, z.Sabri Dragusha.

  • 1

    Radio