Kulturë Më shumë

Luigj Shkrela uron Pashkët

Prej tvteuta21:51, 12 Prill 2020

Festa e Pashkëve këtë vit u kremtua në gjirin familjar për shkak të situatës së krijuar. Deputeti Luigj Shkreli për televizionin Teuta thotë që është e çuditshme që nuk mund ta festoj me miq dhe shokë siç është tradita dhe që i mungojnë shumë fëmijët të cilët dalin për festë dhe cilët i gëzohen vezëve të Pashkëve. Ai uroi të gjithë besimtarët e krishter me dëshirën që shumë shpejtë të dalim nga situata e krijuar me COVID 19.

  • 1

    Radio