Kulturë Më shumë

Kryetari Nrekiq uron Pashket

Prej tvteuta13:37, 19 Prill 2019

Kryetari I Ulqinit Loro Nrekiq ka uruar besimtarët katolik me rastin e festës së Pashkëve.“Nga zemra i uroj të gjithë besimtarët katolikë, Gëzuar e për shumë vjet Pashkët!” Le të na shërbejë kremtimi i kësaj dite, si një moment për të ringjallur shpresën e besimit ,të ruajmë e forcojmë më shumë vlerat dhe virtytet tona dhe dashurinë më e madhe për njëri tjetrin.Kryetari i Ulqinit ka uruar dhe Arqipeshkvin e Arqipeshkvisë së Tivarit Imzot Rrok Gjolleshaj.

  • 1

    Radio