Opinion Më shumë

Kryetari Nrekiq uron festën e Vitit të Ri

Prej tvteuta08:54, 31 Dhjetor 2018

Kryetari I Ulqinit Loro Nrekiqi , ka uruar të gjithë qytetarët e Komunës me rastin e festës së Vitit të Ri.

“Uroj që viti 2019  të jetë vit i mbarë për  familjet e juaja, me sa më shumë arritje , gëzime, mbarësi dhe suksese”.

“Në emër të Komunës dhe në emrin tim, u uroj sa më shumë shëndet, mirëqenie e gëzim në vitin 2019,,

Urimet më të përzemërta u dërgoj gjithashtu të gjithë bashkëvendasve tanë  kudo që janë”, thuhet në urimin e kryetarit Nrekiq

 

  • 1

    Radio