Aktuale Më shumë

Koncert me rastin e ditës së shkollës, nga shkolla e muzikës Ulqin

Prej tvteuta18:02, 10 Qershor 2022

Shkolla për arsimimin fillor të muzikës dhe baletit në Ulqin , kanë organizuar koncert në galerin e qendrës për kulturë me rastin e ditës së shkollës , ku nxënësit e kësaj shkolle interpretuan vepra të njohura boterore, ku edhe njëherit me këto vepra te luajtura kane fituar 50 çmime në garat e mbajtuara deri më tani .

Më shumë rreth kësaj mundeni ta ndiqni në emisionin “Kronika e Ulqinit”, të premtën në orën 20:30.

  • 1

    Radio