Kulturë Më shumë

KKSH NDAN DHURATA MODESTE PER VETERANET E ARSIMIT

Prej tvteuta00:37, 8 Mars 2015

Këshilli Kombëtar i Shqiptarëve në Malin e Zi, me rastin e 7 Marsit-Ditës së Mësuesit , I uron te gjithe mesimdhenesit  me rastin e date te rendesishme per te gjithe shqiptaret dhe procesin e mesimdhenjes, poashtu KKSH me kete rast organizoi manifestimin tradicional  në Qendrën e Kulturës në Ulqin me nje program te begatshem kulturor. Në fund të mbrëmjes, në shenjë mirënjohje për punën e tyre të palodhur, mësuesve veteranë iu shpërndane dhurata modeste.

  • 1

    Radio