Aktuale Më shumë

JAM DEPUTET I TE GJITHEVE, POR JO I ATYRE QE I KEQPERDOREN POSTET

Prej tvteuta20:11, 29 Janar 2017

Sonte ne ora 21.00 ne Tv Teuta ,mund te ndiqni intervisten ekskluzive me nenkryetarin e parlamentit te Malit te Zi, Genci Nimanbegun.

“Jam deputet i te gjithe shqiptareve ne Mal te Zi, por jo i atyre strukturave politike te cilat i keqpedoren postet per interesa te veta”-tha nder te tjera Nimanbegu.

Ju ftojme ta ndiqni intervisten e plote e cila do te trajtoje skenen aktuale politike, marreveshtjen e koalicionit, punesimet ne organet shteterore, si dhe mjaft tema aktuale.

  • 1

    Radio