TURIZËM Më shumë

Ivana Nikoliq kthehet me 3 medalje nga Turneu ndërkombëtarë në gatimin e ëmbëlsirave

Prej tvteuta15:18, 1 Maj 2019

Ivana Nikoliq kthehet me 3 medalje nga Turneun ndërkombëtare në gatimin e embëlsirave

Në turneun e XIII ndërkombëtare për punëtorët e turizimit, e cila u mbajt në Budva, mori pjesë edhe profesionistja në gatimin e ëmbëlsirave nga Ulqini, Ivana Nikoliq. Ajo në këtë turne prestigjioz të klasit të vet arriti të marrë 3 medalje, 2 të arta dhe një të argjendtë. Ajo për TV Teuta tha se kjo është hera e fundit që në këtë garë merr pjesë si garuese, pasi prej vitit tjetër do të jetë pjesë e stafit profesionist.

  • 1

    Radio