TURIZËM Më shumë

ISAT DRAGOVOJA: I HAPËM DYERT E ADËS

Prej tvteuta11:39, 29 Prill 2019

Të shtunën arriti grupi I parë I mysafirëve nga Polonia në Vendbanimin turistik në ishullin Ada, i cili punon në përbërje të Ndërmarrjes Hotelerike – Turistike „Riviera e Ulqinit“. Drejtori I Shitjes I “Rivierës së Ulqinit, Isat Dragovoja tha për televizionin Teuta se Ada I hapi dyert e veta me arritjen e këtij grupi prej afro një mije vetave të  cilët do të qëndrojnë aty deri me 4 maj. Ai poashtu tha se gjatë festës së 1 Majit, dhe ditëve në vijim presin edhe grupe të turistëve të huaj që do të pushojnë në atë ishull.

  • 1

    Radio