Sociale Më shumë

Grabitet pika e Llotarisë së Malit të Zi

Prej tvteuta16:22, 16 Shkurt 2017

Mbrëmë rreth orës 22.00 në Ulqin një person akoma i paidentifikuar ka grabitur pikën e Llotarisë së Malit të Zi, duke kërcënuar me thikë punonjësen të cilën e ka detyruar ti dorëzojë pazarin në vlerë prej rreth 3.000 euro, shkruan portali Vijesti.

Nga policia kanë njoftuar se personi në fjalë gjatë grabitjes nu ishte i maskuar dhe se kamerat e sigurisë kanë filmuar gjithçka. Sipas tyre grabitësi nuk është nga Ulqini e as shtetas i Malit të Zi.

  • 1

    Radio