Sporti Më shumë

Fudbollistet e Otrantit realizojne edhe nje fitore

Prej tvteuta18:03, 18 Mars 2019

Me golat e Mehmed Divanoviq ne minuten e pesembedhjete dhe te Fatmir Mollabeqirit  ne minuten e nentedhjete, KF “Otrant Olympic” ka arritur te  shenoje edhe nje fitore kunder skuadres “Kom” nga Podgoprica. Gjiroja e ardhshme e 23-te e Liges se fudbollit te Malit te Zi, do te luhet te merkuren, me daten 20 mars, ku ekipi i Otrantit do te pres ekipin “Jezero” nga Plava, te cilet ndodhen ne vendin e parafundit ne tabele.  

KF “Otrant Olympic” me 34 pike, zen vendin e trete ne tabele, kurse vendin e pare e mban  KF “Mladost Leshkopole” me 44  pike dhe vendin e dyte  KF”Bokel” me 37 pike. 

  • 1

    Radio