Aktuale Më shumë

FORCA uron 8 Marsin

Prej tvteuta12:32, 8 Mars 2022

URIM ME RASTIN E 8 MARSIT

 

Me Rastin e 8 Marsit, ju uroj të gjithë nënave, grave, motrave, vajzave dhe shoqeve tona, qofshi gjithmonë të lumtura dhe të nderuara.

Forca e Re Demokratike vlerëson dhe mbështetet ne kontributin e secilës prej jush, si themeli i familjes së shëndetshme dhe faktor kryesor për prosperimin e shoqërisë.

Gjej rastin të uroj në mënyrë të veçantë gjithë gratë e vajzat që i janë bashkuar familjes sonë politike. Me urtësinë, kurajon dhe punën tuaj të palodhur jeni një forcë e madhe dhe frymëzim për të gjithë.

 

 

Urime!

 

 

 

 

Kryetar

Genci Nimanbegu

  • 1

    Radio