Politikë Më shumë

FORCA URON 7 VJETORIN E PAVARËSISË SË KOSOVËS

Prej tvteuta23:22, 17 Shkurt 2015

E nderuara presidente Jahjaga,

Ne emer te Forces se re demokratike dhe ne emrin tim personal ju uroj 7 vjetorin e pavaresise, e cila eshte nje date shume e rendesishme per mbare shqiptaret.

Urojme dhe shpresojme qe rrugen tuaj drejte integrimeve europiane dhe euroatlantike si dhe bashkepunimin me te gjitha strukturat rajonale me qellim te krijimit te paqes dhe stabilitetit ne vend, do ta udheheqni ne menyren me te mire te mundshme.

Gezuar Juve dhe mbare popullit te Kosoves.

Nazif Cungu,

Kryetar I Forces se re demokratike

  • 1

    Radio