Sociale Më shumë

Fillimi i gjysëm vjetorit të dytë, Asllani i kënaqur me arritjet e deritanishme

Prej tvteuta13:12, 31 Janar 2022

Sot data 31 janar shënoi fillimin e gjysëm vjetorit të dytë shkollor.
Televizioni Teuta vizitoi Shkollën filore “Marko Nuculloviq”, për tu informuar si me planet dhe projektet e këtij viti ashtu edhe me arritjet dhe përmbylljet e vitit që lamë pas.
E për gjithë këtë na foli Drejtori i kësaj shkolle Dul Asllani, ai krahas planeve dhe arritjeve na foli edhe për suksesin e nxënësve.

Meqenëse shifrat e infeksioneve dita ditës në Ulqin shënojnë rritje, drejtorin e pytëm edhe për gjendjen aktuale të kësaj shkolle përfshirë këtu nxënës, dhe mësimdhënës të infektuar apo në vetëizolim.

  • 1

    Radio