Sociale Më shumë

Emisioni ”Portreti“ me Hatixhe Nelaj – Intervistë me spikerin e parë nga Komuna e Ulqinit Hasan Salaj (VIDEO)

Prej tvteuta14:36, 29 Tetor 2015

Çdo të hënë në ora 21: 00 në Televizionin Teuta mund të ndiqni emisionin “Portreti” me Hatixhe Nelaj. Rrëfime interesante, protagonist të shumtë, intervista ekskluzive.

Atë e bëri  të njohur  gjuha e folur  me theks të përkryer shqip  në Radio  dhe Televizionin e  Prishtinës. 30 vite nuk u nda nga mikrofoni. Ndiqni në intervistën ekskluzive me  spikerin e njohur nga Ana e Malit Hasan Salaj .

  • 1

    Radio