Kulturë Më shumë

Cani Lazoja: Geto tejkalon pritshmëritë

Prej tvteuta11:36, 1 Maj 2020

Kantautori nga Ulqini, Cani Lazoja, kohët e fundit ka publikuar dy këngë të reja, “Geto karantinë” dhe “Geto Vip”, të cilat janë mirëpritur nga publiku shumë mirë,  deklaron vetë artisti. Në këngët, tekstet e të cilave i shkruan vetë, ai flet për realitetin i cili na rrethon dhe ngjarjet të cilat prekin pothuajse të gjithë Ulqinin.

Ai gjithashtu deklaroj se shumë shpejtë do të publikoj librin e tij të parë.

  • 1

    Radio