Rajoni/Bota Më shumë

Berisha mbush 71 vjec: Sapo filloi viti i parë i vjeshtës time

Prej tvteuta10:41, 15 Tetor 2015

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, sot feston ditëlindjen e tij të 71. Në Facebook-un e tij kanë vërshuar urimet e shumë fansave për 71-vjetorin e lindjes.Në një postim në rrjetin e tij social, Berisha falënderon familjen e tij, miqtë dhe bashkëpunëtorët që e kanë shoqëruar gjatë viteve të karrierës së tij politike kur ai ka qenë President i vendit, Kryeministër dhe kryetar i Partisë Demokratike.“Te dashur miq, sapo mbusha 71 vjet, ose vitin e parë të vjeshtës time, stinës që unë kam dashur dhe dua më shumë!- shkruan Berisha në Facebook.

  • 1

    Radio