SPORT Više

Atletičari „Oriona“ ponovo na pobjedničkom postolju

Prej tvteuta09:55 27 April 2021

Atletičari atletskog kluba „Orion“ iz Ulcinja ostvarili su odlične rezultate na XIII Međunarodnom državnom mitingu  bacača kugle „Draževina“. Naime, zlatnom medaljom u kategoriji pionira okitio se jedan od najboljih takmičara kluba Milivoje Pajović, dok je Zahid Murić osvojio srebro a Elijan Dervišević bronzu. U ženskoj konkurenciji za pionirke, srebro je osvojila Antonela Gazivoda, bronzom se okitila Nora Selčanin, dok je u kategoriji mlađih pionira Suana Tafić osvojila srebrno odličje.

Na 3. Međunarodnom atletskom mitingu za cicibane/cicibanke koje je održano 25. aprila u Baru, desetogodišnja Laura Gazivoda je u troboju 50m -skok u dalj i 200m prvo mjesto i pehar za 2010. godište, oborivši tako lične rekorde u sve tri discipline.