Sociale Më shumë

Astrit Hoxha: Apel qytetareve-Rrini ne shtepi(video)

Prej tvteuta15:04, 25 Mars 2020

Nenkryetari I Komunes se Ulqinit Astrit Hoxha, iu drejtua sot opinionit  me mesazh: “Te nderuar qytetare, ju lutem te gjitheve ndiqni rekomandimet qe jane dhene, ndiqni  udhezimet, kufizoni daljet. Rrini te gjithe ne shtepi dhe dilni vetem per nevoja te dilet. Se bashku te gjithe mund te ja dalim. Situate nuk eshte shume e mire, prandaj ju lusim te gjitheve te jeni te qete, nuk ka vend per panik por discipline duhet”, thuhet ne mesazhin e nenkryetarit Hoxha.

  • 1

    Radio