Sociale Më shumë

Aksident në Braticë. Dëmtohet makina, shoferi kalon pa lëndime

Prej tvteuta10:55, 12 Dhjetor 2016

Në rrugën kryesore Ulcinj – Tivar, sot rreth orës 9: 40 ka ndodhur një aksident i vogël rrugor  në të cilin mori pjesë vetëm një automjet.Makina u përplas me murin në anën e majtë të rrugës dhe dëmtoi pjesën e përparme të automjetit. Për fat të mirë shoferi kaloi pa lëndime.

Për shkak të lagështisë, shoferëve u rekomandohet kujdes shtesë dhe të lëvizje me shpejtësi më përputhje me kushtet rrugore.

  • 1

    Radio