Sociale Më shumë

Aksident i rëndë në Tivat. Vdes shoferi i kamionit

Prej tvteuta16:37, 24 Shkurt 2018

Sot në qytetin e Tivatit ka ndodhur një aksident tragjik ku si pasojë ka humbur jetën shoferi i kamionit Ahmet Jahdadiq, 62 vjeç nga Plava. Sipas njoftimeve paraprake, shoferin e ka aksidentuar kamioni të cilin ai drejtonte, në momentin që ai ndodhej jashtë dhe autmojeti ishte nisur vetë. Sipas të gjitha gjasave, shoferi  kishte tentuar të ndalte kamionin por pa sukses.Hetimet për ngarjen e rëndë janë në vazhdim.

  • 1

    Radio