Sporti Më shumë

Hendbollistet e Ulqinit e fllojnë kampionatin me fitore

Prej tvteuta20:20, 5 Mars 2019

Hendbollistet e Ulqinit e fllojnë kampionatin me fitore

Të dielen fillojë pjesa e dytë e kampionatit për henbollin femror. Në xhiron e parë hendbollistete e Ulqinit arritën fitore ndaj skuadrës së Buduqnostit në Podgoricë me rezultati 27-24. Gjatë gjithë lojës, vajzat nga Ulqini treguan lojë të mirë e cila në fund u kurorëzua me avantazh dhe fitore. Në ndeshjen e radhës, e cila luhet të dielen në orën 18.00,  ata do të presin skuadrën e Partizanit nga Tivati.

  • 1

    Radio